Angielski indywidualnie

Angielski indywidualnie łódź

Indywidualny kurs angielskiego

Większość osób dzwoniących do nas prosi o zajęcia indywidualne. Są one dużo droższe od zajęć kursowych. Dlaczego więc mamy tylu chętnych? Są cztery istotne powody (a przynajmniej na razie tyle udało mi się zauważyć):

  • Po pierwsze (FIRSTLY):

kurs indywidualny to czasami jedyne wyjście dla osób z niszowymi potrzebami, których nie da się zazwyczaj zrealizować na kursie grupowym, bo kursów stacjonarnych, takich jak "angielski dla nurków," "angielski dla brydżystów" czy "angielski dla pracowników muzeów" zwyczajnie nie ma. Natomiast na zajęciach indywidualnych tematyka zależy wyłącznie od uczącego się. Jego motywacja i merytoryczna wiedza w połączeniu z zaangażowaniem i kompetencjami lektora pozwoli stworzyć kurs szyty idealnie na miarę (TAILOR-MADE COURSE)

  • Po drugie (SECONDLY):

indywidualne spotkania cieszą się zainteresowaniem osób, które pracują w systemie zmianowym lub mają nieregularną pracę i nie są w stanie dotrzeć na zajęcia w każdą środę o 16:30...

  • Po trzecie (THIRDLY):

sama nazwa "kurs angielskiego" przywołuje obrazy szkolne, które, jeśli chodzi o naukę angielskiego często nie są zbyt pozytywne: ławki, tablica, przy niej nauczyciel z kredą, usypiająca pozycja siedząca, pisemne prace domowe w zeszycie ćwiczeń, podręcznik i niewielka ilość czasu poświęconą na naukę mówienia (nie mówiąc już o testach ABC i groźnych lub niezaangażowanych nauczycielach). Jednym słowem nauka na kursie to to samo, co nieefektywna nauka.

  • Po czwarte (FOURTH):

zajęcia indywidualne kojarzą się z poczuciem bezpieczeństwa, szczególnie ważnym dla osób, które czują, że mają problemy z mówieniem, u których sama wzmianka o zajęciach w grupie powoduje często reakcję: "ja się przy grupie nie otworzę" i "chcę mieć zajęcia sam na sam (ONE-TO-ONE) z Tobą."

A my jednak będziemy zachęcać do zapisania się na kurs. Nawet jeśli szukasz kursu angielskiego dla nurków, masz nieregularną pracę, dręczą Cię zniechęcające obrazy ze szkoły lub, jak naprawdę wiele osób, boisz się mówić w obecności innych.

Jeśli na razie nie da rady i zdecydowałeś uczyć się w pojedynkę. Postaramy się znaleźć dla Ciebie czas i miejsce na indywidualny kurs Bukademii. Tu rzeczywiście:
  • Jesteś tylko Ty i lektor.

  • Tempo i sposób uczenia się zależy od Twoich potrzeb. My inspirujemy, monitorujemy i oczywiście służymy wiedzą, doświadczeniem i szeroko pojętym wsparciem.

  • Możesz uczyć się języka ogólnego, skupić się na pisaniu lub szlifować angielski potrzebny w pracy zawodowej lub w rozwijaniu Twoich zainteresowań.

  • Chcesz się skupić na mówieniu? Zasugeruj lektorowi, że interesują Cię głównie konwersacje

  • Jeśli jesteś nieśmiały, pomożemy Ci przełamać opory w mówieniu, a jeśli rozmowny, damy pole do popisu.

  • Inspirujemy muzyką, filmem, a czasem nawet sztuką; w wyjątkowych przypadkach w grę wchodzi nawet hazard 😉

Ile to kosztuje?

60 minut - 70 zł
90 minut - 100 zł

Więcej godzin pod rząd - do ustalenia 🙂

Udostępnij

Share Button

Zapraszamy do zapisywania się!

katarzyna.r.janusz@gmail.com

503625624

Dodaj komentarz